IMC1812ES2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES2R7K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1812ES2R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Foi de date: IMC1812ES2R7K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1812ES2R7K
Număr parc IMC1812ES2R7K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133730 pcs Fișa cu date IMC1812ES2R7K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1812
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume 541-1641-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 2.7µH
Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm) Frecventa - Self Resonant 50MHz
descriere detaliata 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 750 mOhm Max
Ratingul curent 370mA Curent - saturație -