IMC1812EB560K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB560K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1812EB560K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD
Foi de date: IMC1812EB560K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1812EB560K
Număr parc IMC1812EB560K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 164783 pcs Fișa cu date IMC1812EB560K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1812
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 56µH Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm)
Frecventa - Self Resonant 9MHz descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Rezistența DC (DCR) 5.5 Ohm Max Ratingul curent 135mA