IMC1812EB1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB1R0K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1812EB1R0K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
Foi de date: IMC1812EB1R0K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1812EB1R0K
Număr parc IMC1812EB1R0K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209990 pcs Fișa cu date IMC1812EB1R0K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1812
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 7.96MHz
Inductanţă 1µH Înălțime - așezată (Max) 0.134" (3.40mm)
Frecventa - Self Resonant 100MHz descriere detaliata 1µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Rezistența DC (DCR) 500 mOhm Max Ratingul curent 450mA