IMC1210SYR12K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210SYR12K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210SYR12K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 120NH 584MA 220 MOHM
Foi de date: IMC1210SYR12K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210SYR12K
Număr parc IMC1210SYR12K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 120NH 584MA 220 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 357869 pcs Fișa cu date IMC1210SYR12K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 25.2MHz
Inductanţă 120nH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 500MHz descriere detaliata 120nH Unshielded Wirewound Inductor 584mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 220 mOhm Max Ratingul curent 584mA