IMC1210SY2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210SY2R2K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210SY2R2K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Foi de date: IMC1210SY2R2K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210SY2R2K
Număr parc IMC1210SY2R2K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 272503 pcs Fișa cu date IMC1210SY2R2K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 7.96MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 75MHz descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 1 Ohm Max Ratingul curent 320mA