IMC1210EB560J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB560J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210EB560J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 87MA 10 OHM SMD
Foi de date: IMC1210EB560J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210EB560J
Număr parc IMC1210EB560J Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 56UH 87MA 10 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 121697 pcs Fișa cu date IMC1210EB560J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 56µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 12MHz descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 87mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 10 Ohm Max Ratingul curent 87mA