IMC1210EB221J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB221J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210EB221J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
Foi de date: IMC1210EB221J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210EB221J
Număr parc IMC1210EB221J Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77067 pcs Fișa cu date IMC1210EB221J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 796kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 796kHz
Inductanţă 220µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 6MHz descriere detaliata 220µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 21 Ohm Max Ratingul curent 50mA