IMC1210BN151K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210BN151K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1210BN151K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
Foi de date: IMC1210BN151K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1210BN151K
Număr parc IMC1210BN151K Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 109386 pcs Fișa cu date IMC1210BN151K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1210
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 796kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 796kHz
Inductanţă 150µH Înălțime - așezată (Max) 0.095" (2.41mm)
Frecventa - Self Resonant 6.5MHz descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Rezistența DC (DCR) 15 Ohm Max Ratingul curent 65mA