IMC1008ER2R2J
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC1008ER2R2J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM
Foi de date: IMC1008ER2R2J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC1008ER2R2J
Număr parc IMC1008ER2R2J Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 779823 pcs Fișa cu date IMC1008ER2R2J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-1008
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume 541-2616-2
IMC1008ER2R2J-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm) Frecventa - Self Resonant 160MHz
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.35 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 2.35 Ohm Max
Ratingul curent 200mA Curent - saturație -