IMC0402ER3N3C01
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMC0402ER3N3C01
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM
Foi de date: IMC0402ER3N3C01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMC0402ER3N3C01
Număr parc IMC0402ER3N3C01 Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 524718 pcs Fișa cu date IMC0402ER3N3C01.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
ecranare Unshielded Serie IMC-0402-01
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 250MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 250MHz
Inductanţă 3.3nH Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Frecventa - Self Resonant 6GHz descriere detaliata 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 66 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Rezistența DC (DCR) 66 mOhm Max Ratingul curent 840mA