IM06SJ5R6K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06SJ5R6K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 5.6 10% RJ2
Foi de date: IM06SJ5R6K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06SJ5R6K
Număr parc IM06SJ5R6K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 5.6 10% RJ2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5888 pcs Fișa cu date IM06SJ5R6K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 50MHz
Caracteristici - descriere detaliata 5.6µH Unshielded Molded Inductor 645mA 280 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 280 mOhm Max Ratingul curent 645mA