IM06SH681J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06SH681J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 680 5% RJ1
Foi de date: IM06SH681J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06SH681J
Număr parc IM06SH681J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 680 5% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3951 pcs Fișa cu date IM06SH681J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 680µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 3.4MHz
Caracteristici - descriere detaliata 680µH Unshielded Molded Inductor 85mA 13.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 13.7 Ohm Max Ratingul curent 85mA