IM06RU220K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06RU220K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 22 10% R36
Foi de date: IM06RU220K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06RU220K
Număr parc IM06RU220K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 22 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2724 pcs Fișa cu date IM06RU220K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 24MHz
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Molded Inductor 240mA 2.2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.2 Ohm Max Ratingul curent 240mA