IM06RFCSBH331K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06RFCSBH331K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6RFCS-40 330 10% B08
Foi de date: IM06RFCSBH331K40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06RFCSBH331K40
Număr parc IM06RFCSBH331K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6RFCS-40 330 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6478 pcs Fișa cu date IM06RFCSBH331K40.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM-6-RFCS-40
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 4MHz
Caracteristici - descriere detaliata 330µH Unshielded Molded Inductor 142mA 8.9 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 8.9 Ohm Max Ratingul curent 142mA