IM06BH470F
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06BH470F
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 47 1% B08
Foi de date: IM06BH470F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06BH470F
Număr parc IM06BH470F Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 47 1% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4754 pcs Fișa cu date IM06BH470F.pdf
Tip Molded Toleranţă ±1%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 16MHz
Caracteristici - descriere detaliata 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 4 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 4 Ohm Max Ratingul curent 170mA