IM06BH2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06BH2R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 2.7 10% B08
Foi de date: IM06BH2R7K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06BH2R7K
Număr parc IM06BH2R7K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 2.7 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3887 pcs Fișa cu date IM06BH2R7K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Phenolic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 2.7µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 120MHz
Caracteristici - descriere detaliata 2.7µH Unshielded Molded Inductor 460mA 1.2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm Max Ratingul curent 460mA