IM04SH1R5F
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04SH1R5F
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 1.5 1% RJ1
Foi de date: IM04SH1R5F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04SH1R5F
Număr parc IM04SH1R5F Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 1.5 1% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6141 pcs Fișa cu date IM04SH1R5F.pdf
Tip Molded Toleranţă ±1%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 160MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.5µH Unshielded Molded Inductor 600mA 500 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 500 mOhm Max Ratingul curent 600mA