IM04RU8R2J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04RU8R2J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 8.2 5% R36
Foi de date: IM04RU8R2J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04RU8R2J
Număr parc IM04RU8R2J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 8.2 5% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4938 pcs Fișa cu date IM04RU8R2J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 8.2µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 50MHz
Caracteristici - descriere detaliata 8.2µH Unshielded Molded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 600 mOhm Max Ratingul curent 360mA