IM04RU271J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04RU271J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 270 5% R36
Foi de date: IM04RU271J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04RU271J
Număr parc IM04RU271J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 270 5% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6590 pcs Fișa cu date IM04RU271J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 270µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 5.7MHz
Caracteristici - descriere detaliata 270µH Unshielded Molded Inductor 129mA 11 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 11 Ohm Max Ratingul curent 129mA