IM04RU102K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04RU102K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 1K 10% R36
Foi de date: IM04RU102K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04RU102K
Număr parc IM04RU102K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 1K 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3495 pcs Fișa cu date IM04RU102K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 1mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 2.3MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1mH Unshielded Molded Inductor 74mA 33.1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 33.1 Ohm Max Ratingul curent 74mA