IM04ER470J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04ER470J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 47 5% ER E2
Foi de date: IM04ER470J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04ER470J
Număr parc IM04ER470J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 47 5% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6605 pcs Fișa cu date IM04ER470J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 13MHz
Caracteristici - descriere detaliata 47µH Unshielded Molded Inductor 170mA 2.75 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.75 Ohm Max Ratingul curent 170mA