IM04BH5R6J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04BH5R6J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 5.6 5% B08
Foi de date: IM04BH5R6J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04BH5R6J
Număr parc IM04BH5R6J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 5.6 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3058 pcs Fișa cu date IM04BH5R6J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 60MHz
Caracteristici - descriere detaliata 5.6µH Unshielded Molded Inductor 495mA 320 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 320 mOhm Max Ratingul curent 495mA