IM04BH390K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04BH390K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 39 10% B08
Foi de date: IM04BH390K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04BH390K
Număr parc IM04BH390K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 39 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2737 pcs Fișa cu date IM04BH390K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 14.5MHz
Caracteristici - descriere detaliata 39µH Unshielded Molded Inductor 176mA 2.6 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.6 Ohm Max Ratingul curent 176mA