IM04BH1R0K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04BH1R0K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 1 10% B08
Foi de date: IM04BH1R0K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04BH1R0K
Număr parc IM04BH1R0K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 1 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4818 pcs Fișa cu date IM04BH1R0K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 25MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Phenolic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 200MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 290 mOhm Max Ratingul curent 785mA