IM02RU4R7J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU4R7J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 4.7 5% R36
Foi de date: IM02RU4R7J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU4R7J
Număr parc IM02RU4R7J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 4.7 5% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6038 pcs Fișa cu date IM02RU4R7J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 75MHz
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Unshielded Molded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm Max Ratingul curent 230mA