IM02RU390K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU390K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 39 10% R36
Foi de date: IM02RU390K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU390K
Număr parc IM02RU390K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 39 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6015 pcs Fișa cu date IM02RU390K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 39µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 22MHz
Caracteristici - descriere detaliata 39µH Unshielded Molded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 3.6 Ohm Max Ratingul curent 125mA