IM02RU300J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU300J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 30 5% R36
Foi de date: IM02RU300J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU300J
Număr parc IM02RU300J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 30 5% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5495 pcs Fișa cu date IM02RU300J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 30µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 30µH Unshielded Molded Inductor Axial