IM02RU102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU102K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 1K 10% R36
Foi de date: IM02RU102K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU102K
Număr parc IM02RU102K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 1K 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5477 pcs Fișa cu date IM02RU102K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 1mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 3.4MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 72 Ohm Max Ratingul curent 28mA