IM02ER1R8J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02ER1R8J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 1.8 5% ER E2
Foi de date: IM02ER1R8J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02ER1R8J
Număr parc IM02ER1R8J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 1.8 5% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5116 pcs Fișa cu date IM02ER1R8J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 125MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.8µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 300 mOhm Max Ratingul curent 455mA