IM02BH680J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02BH680J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 68 5% B08
Foi de date: IM02BH680J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02BH680J
Număr parc IM02BH680J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 68 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5669 pcs Fișa cu date IM02BH680J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 15MHz
Caracteristici - descriere detaliata 68µH Unshielded Molded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 6.7 Ohm Max Ratingul curent 92mA