IM02BH3R9K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02BH3R9K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 3.9 10% B08
Foi de date: IM02BH3R9K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02BH3R9K
Număr parc IM02BH3R9K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 3.9 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3060 pcs Fișa cu date IM02BH3R9K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 3.9µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 80MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1 Ohm Max Ratingul curent 250mA