IM02BH3R3H
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02BH3R3H
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 3.3 3% B08
Foi de date: IM02BH3R3H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02BH3R3H
Număr parc IM02BH3R3H Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 3.3 3% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2761 pcs Fișa cu date IM02BH3R3H.pdf
Tip Molded Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 90MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.3µH Unshielded Molded Inductor 270mA 850 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 850 mOhm Max Ratingul curent 270mA