IM01ER4R7K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM01ER4R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-1 4.7 10% ER E2
Foi de date: IM01ER4R7K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM01ER4R7K
Număr parc IM01ER4R7K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-1 4.7 10% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3094 pcs Fișa cu date IM01ER4R7K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 88MHz
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Unshielded Molded Inductor 150mA 2.1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.1 Ohm Max Ratingul curent 150mA