IM01BH3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM01BH3R3K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-1 3.3 10% B08
Foi de date: IM01BH3R3K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM01BH3R3K
Număr parc IM01BH3R3K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-1 3.3 10% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4828 pcs Fișa cu date IM01BH3R3K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 100MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.3µH Unshielded Molded Inductor 198mA 1.2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm Max Ratingul curent 198mA