IHSM7832RG331L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM7832RG331L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM
Foi de date: IHSM7832RG331L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IHSM7832RG331L
Număr parc IHSM7832RG331L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 27988 pcs Fișa cu date IHSM7832RG331L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-7832
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.24mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Unshielded Inductor 860mA 714 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 714 mOhm Max Ratingul curent 860mA
Curent - saturație 360mA