IHSM7832PJ2R2L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM7832PJ2R2L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD
Foi de date: IHSM7832PJ2R2L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM7832PJ2R2L
Număr parc IHSM7832PJ2R2L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 35457 pcs Fișa cu date IHSM7832PJ2R2L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-7832
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.24mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Unshielded Inductor 8.4A 14 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 14 mOhm Max Ratingul curent 8.4A
Curent - saturație 3.6A