IHSM7832EB390L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM7832EB390L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD
Foi de date: IHSM7832EB390L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM7832EB390L
Număr parc IHSM7832EB390L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33195 pcs Fișa cu date IHSM7832EB390L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-7832
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.24mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 39µH Unshielded Inductor 2.8A 95 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 95 mOhm Max Ratingul curent 2.8A
Curent - saturație 930mA