IHSM5832RF2R2L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM5832RF2R2L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Foi de date: IHSM5832RF2R2L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IHSM5832RF2R2L
Număr parc IHSM5832RF2R2L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 31699 pcs Fișa cu date IHSM5832RF2R2L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.24mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Unshielded Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 15 mOhm Max Ratingul curent 8.5A
Curent - saturație 4A