IHSM5832ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER331L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM5832ER331L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM
Foi de date: IHSM5832ER331L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM5832ER331L
Număr parc IHSM5832ER331L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36860 pcs Fișa cu date IHSM5832ER331L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-5832
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.285" (7.24mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Unshielded Inductor 590mA 1.42 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.42 Ohm Max Ratingul curent 590mA
Curent - saturație 380mA