IHSM4825RE220L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM4825RE220L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD
Foi de date: IHSM4825RE220L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM4825RE220L
Număr parc IHSM4825RE220L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 33389 pcs Fișa cu date IHSM4825RE220L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-4825
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 22µH Înălțime - așezată (Max) 0.225" (5.72mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 22µH Unshielded Inductor 1.7A 152 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 152 mOhm Max Ratingul curent 1.7A
Curent - saturație 1.02A