IHSM4825EB6R8L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM4825EB6R8L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD
Foi de date: IHSM4825EB6R8L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM4825EB6R8L
Număr parc IHSM4825EB6R8L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28911 pcs Fișa cu date IHSM4825EB6R8L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-4825
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.225" (5.72mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Unshielded Inductor 3.5A 58 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 58 mOhm Max Ratingul curent 3.5A
Curent - saturație 1.7A