IHSM3825PJ331L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM3825PJ331L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM
Foi de date: IHSM3825PJ331L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM3825PJ331L
Număr parc IHSM3825PJ331L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 26661 pcs Fișa cu date IHSM3825PJ331L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-3825
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.225" (5.72mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Unshielded Inductor 270mA 5.07 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 5.07 Ohm Max Ratingul curent 270mA
Curent - saturație 230mA