IHSM3825EB470L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHSM3825EB470L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 740MA 646 MOHM
Foi de date: IHSM3825EB470L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHSM3825EB470L
Număr parc IHSM3825EB470L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 47UH 740MA 646 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34652 pcs Fișa cu date IHSM3825EB470L.pdf
Tip - Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IHSM-3825
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 47µH Înălțime - așezată (Max) 0.225" (5.72mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 47µH Unshielded Inductor 740mA 646 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 646 mOhm Max Ratingul curent 740mA
Curent - saturație 680mA