IHD3BH683L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD3BH683L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-3 68K 15% B08
Foi de date: 1.IHD3BH683L.pdf2.IHD3BH683L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD3BH683L
Număr parc IHD3BH683L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-3 68K 15% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27537 pcs Fișa cu date 1.IHD3BH683L.pdf2.IHD3BH683L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 68mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 68mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 52.8 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 52.8 Ohm Max Ratingul curent 80mA
Curent - saturație 70mA