IHD3BH3R9L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD3BH3R9L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-3 3.9 15% B08
Foi de date: 1.IHD3BH3R9L.pdf2.IHD3BH3R9L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IHD3BH3R9L
Număr parc IHD3BH3R9L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-3 3.9 15% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26146 pcs Fișa cu date 1.IHD3BH3R9L.pdf2.IHD3BH3R9L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 3.9µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 7 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 7 mOhm Max Ratingul curent 4A
Curent - saturație 8.2A