IHD3BH221L
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD3BH221L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-3 220 15% B08
Foi de date: 1.IHD3BH221L.pdf2.IHD3BH221L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IHD3BH221L
Număr parc IHD3BH221L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-3 220 15% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37386 pcs Fișa cu date 1.IHD3BH221L.pdf2.IHD3BH221L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 220µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 162 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 162 mOhm Max Ratingul curent 1.6A
Curent - saturație 1.2A