IHD3BH101L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD3BH101L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-3 100 15% B08
Foi de date: 1.IHD3BH101L.pdf2.IHD3BH101L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD3BH101L
Număr parc IHD3BH101L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-3 100 15% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40573 pcs Fișa cu date 1.IHD3BH101L.pdf2.IHD3BH101L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
ecranare Unshielded Serie IHD
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 84 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 84 mOhm Max Ratingul curent 1.6A
Curent - saturație 1.7A