IHD3AC104L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD3AC104L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-3 100K 15% RA3
Foi de date: 1.IHD3AC104L.pdf2.IHD3AC104L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD3AC104L
Număr parc IHD3AC104L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-3 100K 15% RA3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29294 pcs Fișa cu date 1.IHD3AC104L.pdf2.IHD3AC104L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 100mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 100mH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 76 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 76 Ohm Max Ratingul curent 70mA
Curent - saturație 60mA