IHD1ER332L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1ER332L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD1ER332L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-1 3.3K 15% ER E2
Foi de date: 1.IHD1ER332L.pdf2.IHD1ER332L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD1ER332L
Număr parc IHD1ER332L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-1 3.3K 15% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36055 pcs Fișa cu date 1.IHD1ER332L.pdf2.IHD1ER332L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 3.3mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6.56 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 6.56 Ohm Max Ratingul curent 200mA
Curent - saturație 130mA