IHD1EB5R6L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB5R6L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD1EB5R6L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHD-1 5.6 15% EB E2
Foi de date: 1.IHD1EB5R6L.pdf2.IHD1EB5R6L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD1EB5R6L
Număr parc IHD1EB5R6L Producător Dale / Vishay
Descriere IHD-1 5.6 15% EB E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21574 pcs Fișa cu date 1.IHD1EB5R6L.pdf2.IHD1EB5R6L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 5.6µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 24 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 24 mOhm Max Ratingul curent 3.2A
Curent - saturație 3A